Skip to content

Pārdod dzīvokli Rīgā, Vecrīgā
Riharda Vāgnera iela, 75.60m2, 238140.00 EUR

pdf

Apraksts
Fasādes māja, restaurēta māja, dzīvokļu skaits ēkā 2 gab., ķieģeļu mūra sienas, fasāde ar dekoratīvo apmetumu, labiekārtota apzaļumota teritorija, bruģēts piebraucamais ceļš, iespēja nomāt autostāvvietu, kāpņu telpa pēc kapitālā remonta, guļamistabu skaits 2 gab., studio tipa, virtuve apvienota ar viesistabu, radiatori ar termoregulatoriem, automatizēta apkures sistēma, apkures skaitītāji, individuāla apkures sistēmas uzskaite, pilnā apdare, apsildāma grīda vannas istabā, koka stikla pakešu logi, jauna santehnika, ozola koka grīdas segums, parketa grīda, sanitārais mezgls atsevišķs, divi sanitārie mezgli, vanna, dušas kabīne, optiskais internets, signalizācija, kāpņu telpā koda atslēga, atbrīvots, stratēģiski izdevīga vieta, palīdzēsim nokārtot hipotekāro kredītu šī īpašuma iegādei, komisijas maksa par starpniecības pakalpojumiem nav jāmaksā, CITY REAL ESTATE ID - 424570
ID 424570
Objekta tips Dzīvoklis
Objekta sub-tips Pirmskara māja
Rajons Rīga
Reģions Vecrīga
Iela Riharda Vāgnera iela
Platība 75.60 m2
Stāvs 3 no 3
Istabas 3
Remonts kapitālais remonts
Mēbeles ir mēbelēts
Ērtības ir ērtības
Skatīts šodien ...
Cena 238140.00 EUR 3150 EUR / m2
Aizpildiet zemāk esošo formu, ja Jums ir nepieciešama papildus informācija vai ir radušies jautājumi vai komentāri par šo nekustamo īpašumu. Lauki, kas apzīmēti ar izsaukuma zīmi (!), aizpildāmi obligāti.
Kredīta kalkulators
EUR
%
???
%
EUR
Valūtas konvertētājs

Aktuālie piedāvājumi e-pastā Piedāvājiet savu īpašumu
Meklēšana
City Real Estate iesaka
Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Jeruzalemes iela, 1. stāvs, 2 istabas, 58.00m2
226000.00 EUR 3896.55 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Jeruzalemes iela, 4. stāvs, 2 istabas, 127.30m2
590000.00 EUR 4634.72 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 16. stāvs, 2 istabas, 76.50m2
2538.00 EUR 33.18 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 5. stāvs, 2 istabas, 67.80m2
1695.00 EUR 25 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 16. stāvs, 3 istabas, 109.40m2
3320.00 EUR 30.35 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 5. stāvs, 2 istabas, 58.70m2
1409.00 EUR 24 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Ziepniekkalnā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Ziepniekkalnā
Ziepniekkalna iela, 6. stāvs, 3 istabas, 133.00m2
265000.00 EUR 1992.48 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Blaumaņa iela, 6. stāvs, 2 istabas, 85.00m2
900.00 EUR 10.59 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā